Regionalny specjalista ds. handlowych

Kossutha 6, Katowice
śląskie

umowa o pracę

pełny etat

specjalista

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie umów lokalnych z dostawcami i producentami zgodnie z założeniami firmy,
  • Organizowanie akcji promocyjnych,
  • Budowanie dobrych i długofalowych relacji z partnerami,
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy,
  • Realizacja założonych celów,
  • Bieżące monitorowanie rynku,
  • Przygotowywanie analiz i rozliczeń.

Nasze wymagania

  • Znajomość rynku lokalnego FMCG – dostawcy, producenci, sklepy,
  • Umiejętności negocjacyjne potwierdzone doświadczeniem,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dyspozycyjność i umiejętność planowania swojej pracy,
  • Sumienność i kreatywność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość Microsoft Office.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizacji zadań,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się fi rmie,
  • Szkolenia podnoszące kwalifi kacje zawodowe,
  • Szkolenia zapewniające rozwój osobisty.