Poznaj opinie naszych klientów

Długo się opierałam, ponieważ nie chciałam być od nikogo zależna, a już na pewno wstąpić do jakiejkolwiek sieci, która ograniczyłaby moją swobodę. Upór i konsekwentne podejście koordynatora oraz miękkie zasady współpracy przekonały mnie do podpisania umowy z „Rabatem”. Dzięki elastyczności, małej ingerencji i dobrej współpracy trwającej od ponad roku, 3-go marca odważyłam się otworzyć kolejny sklep, a już w planach pojawia się kolejny.

Umowa z Rabatem umożliwiła mi nawiązanie współpracy z wieloma nowymi dla mnie podmiotami, korzystanie z programów lojalnościowych i innych korzyściach, z których istnienia nie zdawałam sobie sprawy. Możliwość uczestniczenia w targach i debatach organizowanych przez sieć otworzyła mi oczy na nowe rozwiązania i świeże spojrzenie na prowadzenie biznesu. Nie sposób nie wspomnieć o korzyściach finansowych wynikających z realizacji zamówień w firmach kooperujących z Rabatem. Dużym wsparciem, które daje się nam małym sklepom, zauważyć jest marketing w postaci plakatów promocyjnych, informacji o konkursach.

Jestem zadowolona z współpracy, szczerze polecam nie zdecydowanym.”

~Mirela Szymusińska

Przystąpienie w 2018 roku do sieci Rabat spowodowało wzrost zainteresowania klientów naszym sklepem. Dzięki cyklicznym promocjom gazetkowym, dużemu zatowarowaniu i wielu nowościom staliśmy się liderem rynku alkoholowego w naszej miejscowości. Sieć Rabat to dla nas także szkolenia oraz targi branżowe, dzięki którym jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi i rozwijamy nasz sklep.

~Ewelina Stobińska- Pietrala

„Cenię swoją niezależność…Bardzo nie lubię, gdy ktoś z „butami” wchodzi w mój biznes. Do Rabatu przystąpiłem jakieś 12 lat temu. Z roku na rok, dostaję większe retro. Mogę liczyć na wsparcie praktycznie w każdym aspekcie: promocje, plakaty, konkursy, kontakt do hurtowni, targi, zmiany przepisów, projekt zmiany sklepu, wyposażenie, itd..

Ale nikt mi niczego nie narzuca…I to jest dla mnie najważniejsze…”

~Dariusz Jasik