Szkolenie pracowników wzbogacają firmę. Dzięki nim pracownicy są bardziej kompetentni, produktywni. Nie boją się podejmowania złożonych zadań. Szkolenia uświadamiają osobom przeszkolonym, że firma traktuje ich poważnie. Czują się docenieni, ponieważ pracodawca inwestuje w ich rozwój.

Dlaczego jeszcze warto szkolić pracowników?

 1. Większe kwalifikacje pracowników – inwestycja w rozwój pracowników, poszerzanie ich wiedzy to forma inwestowania w rozwój firmy. Wyszkolona kadra pracownicza jest profesjonalna, podnosi jakość oraz efektywność wykonywanej pracy. Tacy pracownicy wiedzą co i jak robić,  potrafią sprostać wymogom związanym z pracą na swoim stanowisku. Dobrze przeszkolony pracownik bez problemu nawiąże kontakty z potencjalnym klientem i zachęci go do skorzystania z oferowanych usług. Wykształcona kadra sprawia, że firma funkcjonuje lepiej i osiąga lepsze wyniki.
 2. Większa motywacja pracowników do pracy – inwestowanie w szkolenia pracowników jest jasną informacją, że ich cenisz. Dla firmy zadowolony, dowartościowany i zaangażowany pracownik to większe zyski. Szkolenia powodują, że pracownicy nie będą bali się nowych wyzwań. Dzięki zdobytej wiedzy będą bardziej skoncentrowani, produktywni i włożą więcej wysiłku w swoje obowiązki.
 3. Większa efektywność pracy – wyszkolona kadra podnosi efektywność oraz jakość wykonywanej pracy. Potrafi zminimalizować pojawiające się błędy i przede wszystkim sprostać wymaganiom z pracą na danym stanowisku. Dzięki temu pracownik staje się profesjonalistą w swojej branży.
 4. Szansa dla pracownika na awans/podwyżkę – pracownicy chętniej szkolą się, kiedy mają możliwość nie tylko podnoszenia swoich kwalifikacji, ale również szansę na awans czy podwyżkę. Jeśli osoba jest sumienna, zaangażowana i starannie wykonuje swoje obowiązki warto pomyśleć o dodatkowym bonusie. Zmotywuje to pracownika do bardziej efektywnej pracy, a dodatkowo stanie się on lojalny wobec firmy.
 5. Pozytywny wizerunek firmy – w obecnych czasach szkolenie pracownicze równa się z dbaniem o pracowników. Podnoszenie kwalifikacji kadry może polepszyć wizerunek przedsiębiorstwa w branży, bo pracownik to najlepsza wizytówka firmy. Jeśli posiadamy dobrze wykształconą, profesjonalną kadrę budujemy przewagę nad konkurencją. Nasi partnerzy biznesowi lub klienci mają do nas większe zaufanie, a świadczone usługi są wykonywane na najwyższym poziomie. Umacniamy swoją pozycję na rynku. Wypracowujemy wizerunek eksperta w danej dziedzinie.

UNIWERSYTET PRZEDSIĘBIORCZOŚCI GK SPECJAŁ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom w ofercie Rabat Detal posiadamy pakiet szkoleń dla franczyzobiorców oraz ich pracowników.

Uniwersytet Przedsiębiorczości to bezpłatne i nowoczesne narzędzie edukacyjne, które umożliwi Ci rozwój swojego biznesu oraz budowanie przewagi konkurencyjnej na rynku. Oferujemy zróżnicowane formy edukacji dopasowane do Twoich potrzeb, które w łatwy i komfortowy sposób pozwolą Tobie i Twoim pracownikom zdobyć wiedzę na temat branży spożywczej, zarządzania biznesem, marketingu i kompetencji miękkich. Sam wybierasz temat i formę szkolenia, który interesuje Cię najbardziej. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami i czołowymi producentami z branży FMCG. Jak działamy?

 • E-learning – za pośrednictwem profesjonalnej platformy szkoleniowej upspecjal.pl
 • Warsztaty – stanowią rozszerzenie i praktyczny trening umiejętności zdobytych dzięki e-learningowi.
 • Konferencje regionalne – dają możliwość zdobycia dodatkowej wiedzy merytorycznej, wymiany doświadczeń branżowych, zapoznania się ze zmianami i trendami rynkowymi oraz nawiązania nowych kontaktów.
 • Webinaria – spotkanie online z ekspertem lub przedstawicielem producenta, który zaprezentuje nowości w branży, wyjaśni trudniejsze zagadnienia i odpowie na nurtujące pytania.

Stale się rozwijamy i poszerzamy nasze portfolio! Oferowane przez nas szkolenia można podzielić na 3 grupy tematyczne:

 • Szkolenia branżowe czyli szkolenia stanowiskowe i produktowe, które zostały przypisane do 4 grup uczestników: franczyzobiorca, kierownik, lider stoiska oraz pracownik podstawowy.
 • Szkolenia z zarządzania podniosą Twoje umiejętności menadżerskie
  i kierownicze, uczymy nie tylko bycia przywódcą, ale także nawiązywania relacji sprzyjającej zespołowej realizacji celów.
 • Szkolenia ogólnorozwojowe – zainwestuj w rozwój swoich umiejętności osobistych np. umiejętność pracy w zespole, obsługi programów komputerowych MS Office, asertywność oraz znajomość RODO, zasad BHP, I pomocy przedmedycznej i budowania wizerunku firmy.

Przeszkoliliśmy już ponad 10 000 osób! Dołącz do nas i dowiedz się jak wiele możesz zyskać!

Wejdź na stronę upspecjal.pl lub skontaktuj się z nami mailowo na adres: kontakt@upspecjal.pl lub telefonicznie: 602 367 920.