Rabat Detal otwierając się na rynek konsumencki, organizuje pierwszą loterię, w której nagrodą główną jest samochód osobowy marki Toyota Aygo oraz nagrody II stopnia w postaci hulajnóg elektrycznych.

W ponad  700 placówkach handlowych oznaczonych logo Rabat Detal będzie można wziąć udział w loterii. Wystarczy dokonać zakupu o wartości minimum 25zł, w tym wybranego produktu Partnera i zarejestrować paragon na dedykowanej stronie internetowej www.rabatloteria.pl

Do udziału w loterii zostali zaproszeni czołowi producenci z kategorii napoje, piwo, słodycze, przekąski oraz lody. W okresie od 27.07 – 17.09.2023 każdy konsument, będzie miał możliwość zapoznania się z mechanizmem loterii i mieć szansę na szczęśliwe zakupy.

Loteria w sieci Rabat Detal, przygotowana została z myślą o budowaniu świadomości marki w oczach lokalnych konsumentów oraz umacniania lojalności klientów wobec sklepu. Zależy Nam na tym, aby zakupy w naszych sklepach, urozmaicić wakacyjną zabawą z atrakcyjnymi nagrodami w roli głównej. Wierzymy, że spotka się ona z szerokim i pozytywnym odbiorem, nie tylko ze strony konsumentów ale również naszych Franczyzobiorców. Z myślą o nich, zaczynamy wdrażać coraz więcej akcji B2C. Jednym z naszych kluczowych projektów zaplanowanych na rok 2024 jest wdrożenie aplikacji mobilnej, w której będą miały miejsce wszelkiego rodzaju konkursy i loterie konsumenckie  – mówi Tomasz Wilkoń I Wiceprezes Rabat Detal.