Za nami druga edycja stacjonarnych targów handlowych Rabat Detal Sp. z o.o., które odbyły się w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej!
W imprezie udział wzięło ponad 400 osób, w tym franczyzobiorcy, pracownicy sieci oraz wystawcy – producenci.
Podczas targów swoje wystąpienia mieli Krzysztof Tokarz – Prezesa Grupy Kapitałowej Specjał, I Wiceprezes Rabat Detal Tomasz Wilkoń oraz Dyrektor ds. Marketingu i Innowacji Cyfrowych w Grupie Kapitałowej Specjał – Rafał Batorowicz.
Była to również idealna okazja do wyróżnień.
Podczas uroczystego bankietu z rąk Krzysztofa Tokarza – Prezesa Grupy Kapitałowej Specjał, I Wiceprezesa Rabat Detal Tomasza Wilkonia, Andrzeja Muchy oraz Jana Kani Wiceprezesów Rabat Detal wybrani franczyzobiorcy oraz producenci otrzymali wyjątkowe statuetki i upominki.
Uhonorowani zostali ludzie z pasją, zaangażowani, otwarci na nowe pomysły, którzy od wielu lat razem z nami tworzą markę Rabat Detal.
W ten sposób chcieliśmy podziękować naszym partnerom biznesowym za wieloletnią współpracę, partnerskie relacje i wkład w rozwój Rabat Detal.

Po uroczystym wręczeniu pamiątkowych statuetek oraz upominków rozpoczęła się impreza taneczna, która dopełniła całość targów.

Zapraszamy do przeczytania podsumowania Targów Rabat Detal na łamach Poradnika Handlowca