Za nami pierwsza edycja stacjonarnych targów handlowych Rabat Detal Sp. z o.o., które odbyły się w Hotelu Bania w Białce Tatrzańskiej.
W imprezie udział wzięło ponad 350 osób, w tym franczyzobiorcy, pracownicy sieci i blisko 50 wystawców – producentów.

Targi stacjonarne rozpoczęły się od uroczystego bankietu, na którym przemawiał Krzysztof Tokarz – Prezesa Grupy Kapitałowej Specjał. Prezes przedstawił strategię całej grupy, omówił plany na najbliższą przyszłość, które zamierza wdrożyć. Zaprezentował również nowe inwestycje w postaci hurtowni mrożonek Ren oraz przejęcia od firmy Nordis dystrybucji lodów, mrożonych warzyw i owoców oraz dań gotowych Nordis. Swoje wystąpienie na konferencji miał również I Wiceprezes Rabat Detal Tomasz Wilkoń. Uczestnicy mogli dowiedzieć się o naszych planach m.in. o programie lojalnościowym dla franczyzobiorców „Rabatomania 2023”, loterii dla konsumentów oraz aplikacji mobilnej. Prezes Tomasz Wilkoń przedstawił możliwości Rabatu Detal jako platformy detalicznej, co można wspólnie zrobić, aby uchronić się przed atakami konkurencji super marketów, marketów i dyskontów.

Część targowa liczyła kilkadziesiąt stoisk kluczowych producentów z kategorii: napoje, piwa, alkohole, słodycze, przekąski, e-papierosy, lody i wiele innych. Uczestnicy sieci mogli skorzystać z szerokiej oferty targowej. Propozycja handlowa została przygotowana w formie katalogu z hitami cenowymi i nowościami produktowymi, z której mogli korzystać wszyscy franczyzobiorcy należący do sieci.

Podczas targów dostępne było stanowiska BI Rabat Detal, gdzie każdy franczyzobiorca mógł zobaczyć i przedyskutować możliwości rozwoju swojego sklepu w Rabacie Detal. Nie mniejszą popularnością cieszyła się strefa VR. Zorganizowany został turniej dla wszystkich uczestników targów, w którym do wygrania były nagrody w postaci przepięknej biżuterii.

Całość targów zwieńczona została uroczystym bankietem, a wieczór dopełniła impreza taneczna.