RABATOMANIA 2022 – program lojalnościowy dla franczyzobiorców sieci RABAT DETAL

programy lojalnościowe cieszą się obecnie ogromną popularnością. Nie tylko ze względu na atrakcyjność nagród, które są oferowane, ale również ze względu na możliwość budowania trwałych i silnych relacji pomiędzy Partnerami biznesowymi. Dlatego też sieć Rabat Detal przygotowała dla swoich franczyzobiorców program lojalnościowy, w którym do wygrania jest szereg atrakcyjnych nagród w tym nagroda główna – samochód osobowy marki Toyota Yaris.

Program lojalnościowy w sieci Rabat Detal ruszył w maju i potrwa do listopada br. W tym czasie franczyzobiorcy realizują zadania handlowe oraz zadania marketingowe w różnych kategoriach, za które otrzymują punkty. Każde zadanie określone jest w czasie i ma swoją wagę.

Każdy franczyzobiorca, który jest zainteresowany, może wejść do programu. Nie ma limitów ani żadnych ograniczeń. Jedynym wyznacznikiem jest to, że sklep musi być w uczestnikiem sieci Rabat Detal i realizować zadania.

Do współpracy w programie lojalnościowym zaproszeni zostali kluczowi producenci i dystrybutorzy. RABATOMANIA 2022 wzbudziła spore zainteresowanie kontrahentów,  którzy poprzez wspólne ustalanie zadań handlowych mogą również realizować swoje cele sprzedażowe. Franczyzobiorcy bardzo chętnie angażują się w realizację zadań, a kolejni zgłaszają swój udział do programu.

Na potrzeby programu lojalnościowego RABATOMANIA 2022, przygotowana została dedykowana strona internetowa. Dzięki temu każdy uczestnik ma możliwość śledzenia swoich wyników oraz kontrolować, które miejsce zajmuje w rankingu. Ponadto opracowanych  zostało sporo materiałów marketingowych dzięki którym uczestnicy na bieżąco mają dostęp do aktualnych zadań. Tradycyjne materiały tj. ulotki, foldery z zadaniami oraz komunikatory: WhatsApp, FB.  Ponadto zespół koordynatorów handlowych sieci na każdym etapie wspiera i pomaga franczyzobiorcom.

Do rozdania jest ponad 100 nagród rzeczowych w tym oczyszczacze powietrza, wagi platformowe, ekspresy do kawy, odkurzacze przemysłowe, karty podarunkowe oraz nagroda główna -samochód Toyota Yaris.