Czas wakacji, zabawy i beztroski minął bardzo szybko. Chcąc jeszcze skorzystać z ostatnich dni ciepła, 28.08.2022 (niedziela) w Hotelu Splendor odbył się event z okazji pożegnania lata, który zorganizowany było przy współudziale sieci Rabat Detal.

Głównym założeniem wydarzenia, była integracja lokalnej społeczności.

Pogoda w dniu eventu dopisała, dlatego frekwencja przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Dla wszystkich uczestników były przygotowane przez sieć Rabat Detal, kupony na darmowe napoje, lody oraz kiełbaski z grilla. Dodatkowo dla najmłodszych gości wydarzenia przygotowane były słodkie przekąski: lizaki, krówki, owocowe musy oraz gadżety tj. balony czy kubki. Do dyspozycji był plac zabaw, dmuchańce, tyrolka ale również znalazło się coś dla dorosłych: strefa z hamakami i leżakami, gdzie można było odpocząć i zrelaksować się podczas ostatniego weekendu wakacji.

Zapewnionych zostało szereg animacji i atrakcji dla dzieci z ciekawymi konkursami i nagrodami w postaci: kolorowanek, pluszaków oraz artykułów szkolnych. Dodatkowo o dobrą atmosferę poprzez zabawę z chustą, liną animacyjną czy grami muzycznymi, zadbali animatorzy.

Całość zwieńczona została pięknymi okolicznościami przyrody i uśmiechami na twarzy gości. Lubimy takie dni 😉