Społeczność Rabat Detal, to nie tylko grupa ambitnych, pracowitych osób, ale przede wszystkim pełnych pasji miłośników różnych aktywności. U każdego człowieka pasja wyzwala pozytywne emocje i wpływa na dobre samopoczucie i satysfakcję z życia, a to przekłada się na zaangażowanie i jakość wykonywanej pracy.

Kadra ActivR, to grupa osób chętnych do specjalnych aktywności, jak: bieganie, pływanie, zwiedzanie ciekawych miejsc, zdobywanie górskich szczytów, taniec, kajaki, rolki, deska, rower, itd. Tak naprawdę wszystko można „podpiąć” pod aktywność😊

Ważne, aby w trakcie tych aktywności, użyć specjalnej koszulki i pokazać się na naszych Social Mediach.

Uczestnicy kadry ActivR, otrzymają unikatową koszulkę do zadań specjalnych.

Uczestnicy Kadry

Zobowiązują się do regularnego używania koszulki (lub innych gadżetów z logo ActivR) i przekazywania ciekawych materiałów (zdjęć, filmików), które będzie można wykorzystać w ramach postu w Social Mediach Rabat Detal. Raz na kwartał Kadrowicze dostają wyzwanie, np. aktywność związana ze Świętem Ziemi (sprzątanie lasu, sadzenie drzew, segregowanie śmieci). Ci, którzy podejmą wyzwanie, otrzymują miłą niespodziankę z logo ActivR. Kreatywność zawsze mile widziana :)

Skład Kadry ActivR jest otwarty dla Wszystkich (cała GK Specjał, klienci, znajomi, itd.)

Zachęcam do wstąpienia w szeregi kadry ActivR- Wszyscy razem tworzymy Społeczność Ludzi pełnych pasji, empatii i pozytywnej energii.

Niech moc będzie z nami!!!

To co? Podejmiesz wyzwanie???

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Wioletta Jonkisz, Tel: 572770491, Mail: w.jonkisz@rabatdetal.pl

Anna Grajczak, Tel: 885953260, Mail: a.grajczak@rabatdetal.pl