Media o nas:

Transmisje live, filmy instruktażowe - te narzędzia pomogą sprzedawać w 2017 roku

W 2017 roku Facebook oraz responsywna strona WWW to wymagany standard. Kluczowym działaniem w nowym roku będą video nagrania – instruktażowe, szkoleniowe i kilkuminutowe zajawki produktowe. To co przyciągnie klientów do marki w nowym roku to transmisje Live, które podkreślają autentyczność, często spontaniczność oraz wzbudzają emocję.

[czytaj więcej]

Sieć Sklepów Rabat z certyfikatem SUS 2.0

Jest do certyfikat potwierdzający najwyższą jakość usług. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych (prowadzących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze, e-learningowe itp.) w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług; wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług.

[czytaj więcej]

Sieć sklepów Rabat liczy ponad 1000 placówek, rośnie siła sklepów convenience

Sieć sklepów Rabat liczy już ponad 1000 sklepów na terenie Polski, a zainteresowanie franczyzą ciągle rośnie. W siłę rośnie format convenience i e-commerce – ocenia sieć.

[czytaj więcej]

Sieć Rabat Detal mocno rozwija koncept convenience

Sieć Sklepów Rabat ma już ponad 1000 sklepów na terenie Polski. Sieć działa w trzech formatach: sklepy monopolowe, ogólnospożywcze i convenience, który rośnie w siłę.

[czytaj więcej]

Targi Centralne sieci sklepów Rabat Detal w czerwcu

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. Wydarzenie zwieńczy bankiet, podczas którego będą losowane nagrody, wręczane wyróżnienia, przewidziane są również dodatkowe atrakcje. W ubiegłym roku sieć sklepów Rabat Detal obchodziła 20- lecie swojego istnienia.

[czytaj więcej]

Sieci wspierają golfa

Sieć Sklepów Aligator, Sieć Sklepów Rabat Detal, Drogerie Jasmin oraz firma Rovita – czyli GRUPA PGD łączy siły. Tym razem przy wspólnej kampanii billboardowej na terenie Pałacu w Brzeźnie, gdzie można spróbować swoich sił w grze w golfa.

[czytaj więcej]

Nowe otwarcie sklepu Rabat Detal w Białej Nyskiej

Prace nad zmianami trwały niecały miesiąc, licząc w tym remont pomieszczenia, pomiar sklepu, przygotowanie projektu aranżacji, zatowarowanie oraz ułożenie towaru na nowych regałach. Franczyzowa sieć Rabat-Detal z Centralą w Katowicach skupia ponad 1000 placówek handlowych.

[czytaj więcej]

Sieć Rabat Detal otworzyła po remodelingu sklep w Białej Nyskiej

3 marca br. sieć handlowa Rabat Detal otworzyła po remodelingu sklep w Białej Nyskiej.

[czytaj więcej]

Kolejny sklep po remodelingu w sieci Rabat Detal

Nowy sklep pod szyldem Rabat Detal uruchomiono po przeprowadzeniu remodelingu. Prace nad nowym wyglądem sklepu w Białej Nyskiej trwały niecały miesiąc i 3 marca sklep otwarto na nowo. Przestrzeń handlowa w sklepie zyskała nowy aranż oraz regały. Wsparcia dla franczyzobiorców sieci jest bezpłatne i oparte na działaniu specjalistów z dziedziny marketingu i IT. Sieć handlowa Rabat-Detal skupia obecnie ponad 1000 placówek handlowych w Polsce.

[czytaj więcej]

Gazetki:

Twój biznes w 2018 roku!

Nasi partnerzy: