Aktualności:

Największe Targi Rabat Detal za nami!

Jedno z czołowych wydarzeń już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, sponsorom i współorganizatorom. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu ludzi – Targi Centralne 2017 zostały zakończone sukcesem!

[czytaj więcej]

Uwaga - fałszywe Vouchery

Szanowni Państwo, w związku z sygnałami jakie dostajemy o fałszywych Voucherach, informujemy, że Rabat Detal jest jedynym oficjalnym profilem wraz z adresem domeny strony: www.rabat-detal.pl reprezentującym Polską Sieć Franczyzową Rabat Detal Sp. z o.o. Jednoznacznie ostrzegamy i przestrzegamy przed braniem udziału w konkursach powołujących się na Rabat Detal Sp. z o.o. organizowanych poza oficjalnym profilem fb, stroną www (z adresem powyższym) oraz klikaniem linków publikowanych przez profile podszywające się pod Rabat Detal Sp. z o.o. oraz udostępnianiem jakichkolwiek danych osobowych ich autorom. Firma nie przeprowadza promocji dotyczącej rozdawania Voucherów!

[czytaj więcej]

ZBLIŻAJĄCE SIĘ TARGI CENTRALNE!

Istniejemy na rynku już 21 lat! A kolejny rok to kolejne możliwości. Niezmiernie cieszy nas fakt dynamicznego rozwoju sieci sklepów Rabat Detal i owocnej współpracy z polskimi przedsiębiorcami. Mocne wsparcie przy otwarciach, remodelingach i poprawach wizualizacji zewnętrznej, jak również wdrażanie systemów IT i programów lojalnościowych oraz szkoleniowych przynoszą rezultaty. Nigdy nie należy stać w miejscu – trzeba nieustannie się rozwijać.

[czytaj więcej]

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za przesłanie przepięknych prac!

Komisji bardzo ciężko było wyłonić najlepsze prace dlatego wręczyliśmy nagrody pocieszenia dla tych, którzy wykazali się nie lada starannością, pomysłowością i talentem plastycznym! Nagrody zostaną przesłane pocztą! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

[czytaj więcej]

Rok Jubileuszowy i 1001 sklepów RABAT

W piątek, 30 września 2016 roku, pojawił się PIERWSZY SKLEP z DRUGIEGO TYSIĄCA SKLEPÓW RABAT. Mówiąc krótko na dzień 30 września Sieci Rabat liczyła sobie już 1001 SKLEPÓW. To SUPER WIADOMOŚĆ, bo w dniach 22 – 23 września 2016r w Hotelu TATRA w Zakopanem dla Regionu Południe, a następnie 6 – 7 października 2016r w Hotelu VERDE MONTANA w Kudowie Zdroju dla Regionu Południowy Zachód odbywały się konferencje handlowe.

[czytaj więcej]

500 PLUS napędza sprzedaż żywności

aktycznie sytuacja wygląda tak. Sprzedaż detaliczna w czerwcu 2016 r. wzrosła o 6,5 proc. r/r w cenach stałych, a o 4,6 proc. w cenach bieżących - podał GUS.

[czytaj więcej]

Zapach jako narzędzie walki o klienta w sklepie

Pierwsze sklepy samoobsługowe pojawiły się w USA w latach 30. XX wieku (wózek sklepowy wynaleziony został w 1937 roku), a w Europie bezpośrednio po II wojnie światowej. W Polsce pierwsze sklepy samoobsługowe zaczęto otwierać w drugiej połowie lat 50. XX wieku

[czytaj więcej]

Rok jubileuszowy trwa - Targi regionalne

Szanowni Państwo Rok Jubileuszowy Sieci Rabat Detal trwa! Lata i dekady mijają, a Sieć Rabat rośnie w siłę, SIŁĄ SWOICH FRANCZYZOBIORCÓW. Chcemy pochwalić się naszym Partnerom handlowym tą SIŁĄ i dlatego jak co roku przygotowujemy nasze regionalne spotkania targowe.

[czytaj więcej]

W Polsce zamyka się sklepy spożywcze

Najszybciej będzie rosnąć sprzedaż w kanałach dyskontowym i convenience - Sieć Handlowa Rabat ma gotowe rozwiązania dla kanału convenience

[czytaj więcej]

Szkolenia idą pełną parą teraz kolej na Poznań

W dniu 05 sierpnia 2016 roku w Poznaniu w regionalnym biurze Firmy Rabat Detal inaugurowaliśmy zajęcia w ramach Akademii Lidera sieci Rabat Detal.

[czytaj więcej]

Cechy i zadania dobrego sprzedawcy w Sieci Rabat Detal

Sprzedawca to zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Pozornie każdy może zostać sprzedawcą i odnosić w tym zawodzie sukcesy… Ale nic bardziej mylnego. Potrzebne są szczególne cechy charakteru, które bardzo pomagają w tej pracy.

[czytaj więcej]

Zarządzanie sprzedażą alkoholem

Zarządzanie sprzedażą alkoholem (jedną z najważniejszych kategorii), jest oczkiem w głowie wielu przedsiębiorczych właścicieli mniejszych sklepów. A że na zdrowiu, polityce i właśnie wódce Polacy znają się najlepiej, z pewną dozą nieśmiałości podchodzę do artykułu, na temat jak należy maksymalizować obroty i zyski tej kategorii, koncentrując swoją uwagę na podkategorii Wódki, jako na linii ataku.

[czytaj więcej]

Gazetki:

Aktualna promocja:

Nasi partnerzy: