Aktualności:

Dziękujemy za udział w tegorocznych Targach Regionalnych!

Podczas Targów w Szczyrku udział wzięło ponad 60 wystawców oraz łącznie ponad 300 osób. Nie zabrakło folklorystycznego klimatu dzięki naszym specjalnym gościom ze Zwardonia z przepiękną góralską muzyką. Najważniejszym i osiągniętym celem, było nawiązanie relacji biznesowych. Cieszy nas fakt tak owocnych i zrealizowanych zamówień. Możemy śmiało stwierdzić, że kolejna edycja Targów Sieci Rabat została zakończona sukcesem!

[czytaj więcej]

DO TARGÓW W SZCZYRKU POZOSTAŁY 3DNI!

Zostały już tylko 3 dni! Do ostatnich tegorocznych Targów Regionalnych zostały zaledwie 3dni! Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 60 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi i licznymi pakietami promocyjnymi.

[czytaj więcej]

Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych

Za nimi drugie z trzech edycji Targów Regionalnych Sieci Rabat Detal. Podczas Targów handlowych w Karpaczu uczestniczyło ponad 350 osób oraz prawie 55 wystawców. Najważniejszym i osiągniętym celem, było nawiązanie relacji biznesowych. Cieszy nas fakt tak owocnych i zrealizowanych zamówień. W imieniu Zarządu i pracowników firmy dziękujemy za życzliwą atmosferę oraz uczestnictwo.

[czytaj więcej]

Do Targów w Karpaczu pozostało już tylko 7 DNI!

Do Targów regionu południowy – zachód pozostało już tylko 7 DNI! W związku z tym czas najwyższy na przedstawienie szczegółów naszego zbliżającego się spotkania. Uczestniczyć będzie ponad 300 osób oraz ponad 40 wystawców z wyjątkowymi ofertami handlowymi. Nasze spotkanie to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy. Dopasowaliśmy ofertę do lokalnych potrzeb konsumentów i uwarunkowań rynkowych, tak aby najlepiej odpowiedzieć na oczekiwania naszych franczyzobiorców i kontrahentów. Najważniejszym celem Targów Regionalnych jest nawiązanie relacji biznesowych. W tym roku możliwość uczestnictwa w naszych targach będzie miało prawie 100% naszych franczyzobiorców!

[czytaj więcej]

JUŻ PO TARGACH WIELKOPOLSKICH - DZIĘKUJEMY!

W imieniu Zarządu i pracowników firmy Rabat Detal, serdecznie dziękujemy za udział w pierwszej tegorocznej edycji Targów Regionalnych, które odbyły się w Licheniu w dniach 4-5.10br. Udział wzięło ponad 40 wystawców oraz 200 osób. To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić te wspaniałe spotkanie biznesowo - integracyjne. Dziękujemy za aktywne uczestnictwo oraz życzliwą atmosferę.

[czytaj więcej]

Re-otwarcie sklepu GS KOZIENICE!

Miło nam poinformować o re-otwarciu sklepu GD Kozienice, przy ul. Radomskiej. Sklep przeszedł ogromną metamorfozę przy współpracy z os. odpowiedzialną za remodelingi w Sieci Rabat Detal. Sklep skorzystał z projektu aranżacji oraz z sugestii ułożenia asortymentu.

[czytaj więcej]

Poszukiwany Specjalista ds. Rozwoju Sieci!

Dynamicznie rozwijająca się firma Franczyzowa Rabat Detal Sp. z o.o istniejąca na rynku od ponad 20lat, aktualnie poszukuje na terenie całej Polski kandydatów na poniższe stanowiska: Dyrektor ds. rozwoju Z-ca Dyrektora ds. rozwoju Kierownik operacyjny Specjalista ds. rozwoju Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: praca@rabat-detal.pl

[czytaj więcej]

Grupa Kapitałowa SPECJAŁ i RABAT Detal ŁĄCZĄ SIŁY!!

Od czerwca br. pozyskaliśmy nowego udziałowca w osobie Krzysztofa Tokarza będącego właścicielem GK „Specjał”. Grupa wywodzi się z Rzeszowa i zajmuje się handlem hurtowym oraz detalicznym. Reprezentuje wyłącznie polski kapitał. GK Specjał jest też jednym z największych dystrybutorów sprzętu medycznego oraz posiada własne agencje ochrony mienia.

[czytaj więcej]

Targi Centralne - już za nami! Dziękujemy.

Targi Centralne - już za nami! W imieniu Zarządu Rabat Detal, serdecznie dziękujemy za udział w tegorocznych Targach Centralnych Rabat Detal. Jak zwykle było cudownie Państwa gościć! Mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom i zarówno część Targowa cieszyła się owocnymi zamówieniami jak również część bankietowa przyjemną integracją.

[czytaj więcej]

Ostatni przedtargowy newsletter!

Witamy serdecznie w ostatnim przedtargowym newsletterze! Zgodnie z zapowiedziami przedstawiamy Państwu gwiazdę wieczoru, która będzie towarzyszyć nam przez cały wieczór. Polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny i wspaniały człowiek – NORBI (a właściwie Norbert Dudziuk). Mamy nadzieję, że nasza tegoroczna propozycja bardzo przypadnie Państwu do gustu.

[czytaj więcej]

16 dni do TARGÓW CENTRALNYCH Sieć Rabat Detal!

Witamy serdecznie, już za 16 dni zobaczymy się na największym wydarzeniu FMCG realizowanym przez Sieć Rabat Detal! Rozpoczęliśmy już współpracę z wybranymi firmami i zgodnie z obietnicą, rozpoczynamy komunikację nt. gości specjalnych oraz atrakcji jakie zostały przygotowane. Jeżeli chodzi o kluczowe informacje o działalności firmy załączone zostają w załączniku oraz w poniższym linku, jak również na naszej stronie www.rabatdetal.pl https://www.youtube.com/watch?v=Ciw-i-9hjMk&t=46s

[czytaj więcej]

Newsletter targowy!

Podczas tegorocznych Targów Centralnych gościć będziemy m.in. TEAM Anny Filipowskiej w niezastąpionym pokazie akrobacji w kuli powietrznej!! Potwierdzona jest również gwiazda muzyczna polski piosenkarz, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny, gość którego jeszcze nie mieliśmy okazjiwidzieć w poprzednich edycjach Targów Sieci Rabat – zdradzimy nazwisko w kolejnym newsletterze. Przypominamy, że targi odbędą się 15-16 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Wiśle, serdecznie zapraszamy!

[czytaj więcej]

Do Targów pozostało 7 tygodni!

Miło nam również poinformować, że patronatami medialnymi w tym roku jest Poradnik Handlowca oraz portal Kamila Durczoka „SILESION” a relacje z Targów będzie można obejrzeć na antenie Polsat News i Polsat News2 w programie Agro Pasja. Autorski program telewizyjny dziennikarki Marii Sikorskiej

[czytaj więcej]

Nowy sklep w Wodzisławiu Śląskim!

W dniu 02.03.2018r. o godz. 10:00 odbyło się oficjalne otwarcie nowego sklepu w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Jastrzębskiej 89 o nazwie „KONESEREK” ŚWIAT ALKOHOLI przy współpracy z naszą Siecią Rabat Detal.

[czytaj więcej]

Targi Centralne – znamy termin!

Targi Centralne – znamy termin! Z przyjemnością informujemy, że największe Targi Sieci Rabat Detal – Targi Centralne, odbędą się w tym roku również w Hotelu Gołębiewskim w Wiśle w dniach 15-16 czerwiec! To już kolejna edycja Targów Centralnych, stało się to pewnego rodzaju już tradycją i co roku poszerzamy grono zarówno odbiorców jak i współtworzących firmowe spotkanie.

[czytaj więcej]

5-lecie sklepu Rabat w Mochowie!

Firma FHU SYLMICH IWONA SZYMAŃSKA, którymi właścicielami są p. Iwona i p. Jacek Szymańscy świętowali 5 grudnia 5-lecie firmy, a tym samym 5-lecie współpracy z Siecią Rabat Detal. Z tej okazji zorganizowany został m.in. konkurs paragonowy z losowaniem ponad 50 nagród. Nagrodą główną był robot Planetarny. Nie zabrakło również degustacji, domowych wypieków oraz kawy. Sklep mieści się w niewielkiej miejscowości Mochów koło Głogówka na opolszczyźnie.

[czytaj więcej]

Do zobaczenia w czerwcu!

Targi Regionalne o. Śląskiego zamykały w tym roku cykl spotkań biznesowo-integracyjnych Sieci Rabat Detal. Serdecznie dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i udaną zabawę. Jak zwykle wprowadziliście cudowną atmosferę!

[czytaj więcej]

Ostatnia edycja Targów Regionalnych 2017!

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym roku Targi Regionalne Sieci Rabat Detal, które odbędą się w Zawierciu w Hotelu Villa Verde już za tydzień - 23-24 listopada. Jak zwykle nie zabraknie wielu atrakcji i gości specjalnych. Na franczyzobiorców czekać będą specjalnie przygotowane promocje i pakiety rabatowe. Gościć będziemy ponad 50 wystawców i ponad 300 uczestników. Podczas części targowej odbędzie się losowanie nagród oraz prezentacja firm podczas panelu konferencyjnego. Imprezę poprowadzi znany polski muzyk - Krzysztof Skiba, a podczas wieczornego bankietu swoim talentem umili czas Anna Filipowska należąca do grupy ”SK Talent” z którym współtworzy pokazy akrobatyczne, cyrkowe oraz widowiska i spektakle o magicznym, nietuzinkowym charakterze.

[czytaj więcej]

Targi Regionalne coraz bliżej!

Podczas Tegorocznych Targów Regionalnych zapewniamy, że nie zabraknie wielu atrakcji, niespodzianek i nagród. W tym roku podczas Targów gościć będziemy niezwykłych gości. Pełne szczegóły niebawem, aczkolwiek zdradzić możemy, że pojawi się redaktorka ogólnopolskiego programu o tematyce biznesowo-rolniczej: AGRO-PASJA z telewizji POLSAT – Pani Maria Sikorska. Wszystkie trzy edycje targów będą nagrywane i emitowane - według ustalonych dat – na antenie telewizji Polsat New i Super Polsat. Nie zabraknie wspaniałej atmosfery i super zabawy. Dodatkowo Targi zostały objęte Patronatem Medialnym Poradnika Handlowca. Udział weźmie łącznie ponad 700 osób! Nie może zabrakąć również Ciebie!

[czytaj więcej]

Wielkie otwarcie NOWEGO Sklepu Rabat Detal w Tarnowskich Górach!

Nowo otwarty sklep o powierzchni 130m2 mieści się na osiedlu Osada Jana przy ul. Słoneczników. W dniu otwarcia na klientów czekało mnóstwo promocji, upominków i degustacje. Skosztować można było grillowanych kiełbas Zakładów Mięsnych „Poliwczak” oraz pierogów z mięsem firmy JAWO. Dodatkową przygotowaną atrakcją było losowanie, w którym KAŻDY KUPON WYGRYWAŁ. Nagrodami były zarówno małe upominki jak również akcesoria kulinarne czy biżuteria.

[czytaj więcej]

Największe Targi Rabat Detal za nami!

Jedno z czołowych wydarzeń już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, partnerom, sponsorom i współorganizatorom. Dzięki pracy i zaangażowaniu wielu ludzi – Targi Centralne 2017 zostały zakończone sukcesem!

[czytaj więcej]

Uwaga - fałszywe Vouchery

Szanowni Państwo, w związku z sygnałami jakie dostajemy o fałszywych Voucherach, informujemy, że Rabat Detal jest jedynym oficjalnym profilem wraz z adresem domeny strony: www.rabat-detal.pl reprezentującym Polską Sieć Franczyzową Rabat Detal Sp. z o.o. Jednoznacznie ostrzegamy i przestrzegamy przed braniem udziału w konkursach powołujących się na Rabat Detal Sp. z o.o. organizowanych poza oficjalnym profilem fb, stroną www (z adresem powyższym) oraz klikaniem linków publikowanych przez profile podszywające się pod Rabat Detal Sp. z o.o. oraz udostępnianiem jakichkolwiek danych osobowych ich autorom. Firma nie przeprowadza promocji dotyczącej rozdawania Voucherów!

[czytaj więcej]

ZBLIŻAJĄCE SIĘ TARGI CENTRALNE!

Istniejemy na rynku już 21 lat! A kolejny rok to kolejne możliwości. Niezmiernie cieszy nas fakt dynamicznego rozwoju sieci sklepów Rabat Detal i owocnej współpracy z polskimi przedsiębiorcami. Mocne wsparcie przy otwarciach, remodelingach i poprawach wizualizacji zewnętrznej, jak również wdrażanie systemów IT i programów lojalnościowych oraz szkoleniowych przynoszą rezultaty. Nigdy nie należy stać w miejscu – trzeba nieustannie się rozwijać.

[czytaj więcej]

Zarządzanie sprzedażą alkoholem

Zarządzanie sprzedażą alkoholem (jedną z najważniejszych kategorii), jest oczkiem w głowie wielu przedsiębiorczych właścicieli mniejszych sklepów. A że na zdrowiu, polityce i właśnie wódce Polacy znają się najlepiej, z pewną dozą nieśmiałości podchodzę do artykułu, na temat jak należy maksymalizować obroty i zyski tej kategorii, koncentrując swoją uwagę na podkategorii Wódki, jako na linii ataku.

[czytaj więcej]

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy za przesłanie przepięknych prac!

Komisji bardzo ciężko było wyłonić najlepsze prace dlatego wręczyliśmy nagrody pocieszenia dla tych, którzy wykazali się nie lada starannością, pomysłowością i talentem plastycznym! Nagrody zostaną przesłane pocztą! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

[czytaj więcej]

Rok Jubileuszowy i 1001 sklepów RABAT

W piątek, 30 września 2016 roku, pojawił się PIERWSZY SKLEP z DRUGIEGO TYSIĄCA SKLEPÓW RABAT. Mówiąc krótko na dzień 30 września Sieci Rabat liczyła sobie już 1001 SKLEPÓW. To SUPER WIADOMOŚĆ, bo w dniach 22 – 23 września 2016r w Hotelu TATRA w Zakopanem dla Regionu Południe, a następnie 6 – 7 października 2016r w Hotelu VERDE MONTANA w Kudowie Zdroju dla Regionu Południowy Zachód odbywały się konferencje handlowe.

[czytaj więcej]

500 PLUS napędza sprzedaż żywności

aktycznie sytuacja wygląda tak. Sprzedaż detaliczna w czerwcu 2016 r. wzrosła o 6,5 proc. r/r w cenach stałych, a o 4,6 proc. w cenach bieżących - podał GUS.

[czytaj więcej]

Zapach jako narzędzie walki o klienta w sklepie

Pierwsze sklepy samoobsługowe pojawiły się w USA w latach 30. XX wieku (wózek sklepowy wynaleziony został w 1937 roku), a w Europie bezpośrednio po II wojnie światowej. W Polsce pierwsze sklepy samoobsługowe zaczęto otwierać w drugiej połowie lat 50. XX wieku

[czytaj więcej]

Rok jubileuszowy trwa - Targi regionalne

Szanowni Państwo Rok Jubileuszowy Sieci Rabat Detal trwa! Lata i dekady mijają, a Sieć Rabat rośnie w siłę, SIŁĄ SWOICH FRANCZYZOBIORCÓW. Chcemy pochwalić się naszym Partnerom handlowym tą SIŁĄ i dlatego jak co roku przygotowujemy nasze regionalne spotkania targowe.

[czytaj więcej]

W Polsce zamyka się sklepy spożywcze

Najszybciej będzie rosnąć sprzedaż w kanałach dyskontowym i convenience - Sieć Handlowa Rabat ma gotowe rozwiązania dla kanału convenience

[czytaj więcej]

Szkolenia idą pełną parą teraz kolej na Poznań

W dniu 05 sierpnia 2016 roku w Poznaniu w regionalnym biurze Firmy Rabat Detal inaugurowaliśmy zajęcia w ramach Akademii Lidera sieci Rabat Detal.

[czytaj więcej]

Cechy i zadania dobrego sprzedawcy w Sieci Rabat Detal

Sprzedawca to zawód, który wymaga ciągłego kontaktu z innymi ludźmi. Pozornie każdy może zostać sprzedawcą i odnosić w tym zawodzie sukcesy… Ale nic bardziej mylnego. Potrzebne są szczególne cechy charakteru, które bardzo pomagają w tej pracy.

[czytaj więcej]

Gazetki:

Twój biznes w 2018 roku!

Nasi partnerzy: