Sieć Rabat Detal przekroczyła liczbę 2000 sklepów!

Sieć Rabat Detal przekroczyła liczbę 2000 sklepów!

Rok 2019 kończymy z zaplanowanym sukcesem. Dzięki szybkiej ekspansji funkcjonujemy na terenie całej Polski. Sieć Rabat Detal jest na rynku już ponad 22 lata, a w ciągu ostatniego roku niemal dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę sklepów należących do franczyzy.  Byliśmy na to przygotowani personalnie i systemowo. Rok 2019 był dla naszej Sieci rokiem dynamicznej ekspansji i rozwoju. Dynamika sieci osiągnęła prawie 60% z 1300 sklepów na początku roku do przekroczonej zaplanowanej ilości 2000 sklepów na terenie całej Polski.

W połowie roku dzięki działaniom strategicznym, handlowym oraz popartych mocną informacją branżową oraz PR-owską  sieć uzyskała zasięg ogólnopolski. Bieżący rok był sprzyjający pod kątem nowych otwarć i remodelingów. Co doskonale świadczy o tym, że przyjęty przez nas model biznesowy i logika rozwojowa ma słuszny kierunek.

W kolejnym roku planujemy kontynuować zaplanowane cele strategiczne z pełną koncentracją na wzroście w bazowych regionach Polski biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój mobilnego handlu elektronicznego.

Istniejemy na rynku już od ponad 22 lat i reprezentujemy wyłącznie polski kapitał. Oferujemy szerokie wsparcie franczyzowe które jest dla naszych sklepów kluczowe w rozwijaniu się, a tym samym w konkurowaniu z innymi detalistami. Wraz z rozwojem nie zatracimy jakości i możliwości, które dotychczas były oferowane naszym franczyzobiorcom.

Dzięki współpracy opartej na doświadczeniach handlowych możemy doskonalić ofertę wsparcia dla franczyzobiorców. Nieustannie dostosowując ją do rosnących wymagań rynku. Współpraca strategiczna połączona z synergią z każdym kolejnym rokiem umacnia rangę w pozycji lidera w branży FMCG.     
 

Gazetki:

Twój biznes w 2020 roku!

Nasi partnerzy: